O MNĚ

Uskutečnění jednoho velmi sladkého snu

Dětství je pro mě neodmyslitelně spojené s vůní čerstvě upečeného cukroví. U nás doma se peklo, hodně a v podstatě cokoliv. O Vánocích jsme doma měli i 30 druhů cukroví, což vzbuzovalo údiv u všech příbuzných. Moje maminka se ale vždy tvářila, jako kdyby to bylo úplně normální.
Pečení pro mě bylo jakousi samozřejmostí, ale nikdy by mě nenapadlo, že bych se jím mohla jednou živit. Dokud jsem nedostala svou první objednávku na dort. Nejen, že mě bavilo samotné pečení, ale užívala jsem si i vymýšlení a vytváření různých ozdob a polev. Postupně jsem začala modelovat cukrové květiny a své výrobky jsem rozdávala celé rodině i všem mým přátelům. Od mé první objednávky neuplynulo moc času a já byla pečením a vším tím okolo naprosto uchvácená. Své znalosti a zkušenosti jsem i přesto chtěla co nejvíce rozšířit, a to trvalo několik let. Postupem času mi docházelo, že pečení je radostí pro mě a mé výrobky jsou radostí pro obdarované – a tehdy se poprvé objevila myšlenka zakázkové výroby. Díky nabitým zkušenostem jsem daleko více věřila v sebe – a také v uskutečnění svého snu. Můj sladký a voňavý sen by se ale tak dobře neupekl bez podporujícího okolí. Zejména mého manžela to stálo, stále stojí a jistě ještě bude stát mnoho trpělivosti a já nedokážu dostatečně vyjádřit svůj vděk za to, že ho mám a že je na této cestě neustále po mém boku. Ta cesta nebyla krátká a jednoduchá a musela jsem tvrdě pracovat a překonávat strach a obavy. Ale věděla jsem, co chci, a byla jsem rozhodnutá za tím jít.
Nyní vám mohu představit svou zakázkovou výrobu, nabízím také sladké bary k pronajmutí. Svým příběhem si ale nechci jen dělat reklamu, chci jím také inspirovat. Máte-li svůj sen, nikdy se ho nevzdávejte. Nevzdávat se a jít si za ním je totiž jediná možnost, jak svého snu opravdu dosáhnout.

Lucie Bouchaud