Časté dotazy

Časté dotazy

Objednávat můžete na tel. 777077118 (PO-PÁ 9-18 hod.) nebo e-mailem: info@sladkosti-stylově.cz Na uvedené adrese provozovny je pouze cukrářská výroba nikoliv prodejna či cukrárna Co se objednání týká, tak obecně platí, čím dřív tím líp... Pro ověření dostupnosti požadovaného termínu mě, prosím kontaktujte, ráda Vám sdělím, jestli je termín volný nebo ne.
Kalkulaci na konkrétní dort Vám zpracuji na základě Vašich požadavků a představ. Největší vliv na cenu dortu má nejen jeho velikost, ale zejména náročnost jeho zdobení jako je modelace, zdobení ruční prací a modelářskou činností. Na předběžné ceny se můžete podívat zde: Ceny Cukrářské výrobky spotřebujte do 24 hodin od předání. Skladujte v chladu a v suchu.
Bohužel v současné době Vám rozvoz dortů nemůžu nabídnout. Přepravě zvláště vícepatrových dortů věnujte prosím zvýšenou pozornost!!! Za poškození dortu při manipulaci , jízdě nebo nesprávnému skladování nenesu žádnou zodpovědnost! Dort si můžete vyzvednout v předem dohodnutý čas na adrese: Novákových 16 , Praha 8 Liben . Prosím, vždy dodržujte přesný čas vyzvednutí zakázky dle naši předem ujednané dohody.